Školní sestava POL - jednomístná výškově pevná

Jednomístná výškově pevná žákovská školní sestava POL. Rozměr 700 x 500 mm.

Do měsíce
3 051,00 s DPH
2 521,49 bez DPH
3 390,00 s DPH
-10 %

Školní sestava výškově pevná

Pracovní plocha je o rozměrech 700 x 500 mm a je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřískové (LTD) desky v dekoru BUK, deska je o tloušťce 18 mm, volitelná tloušťka je 25 mm (zajišťuje vyšší pevnost). Deska je chráněná pevnou plastovou ABS hranou o tloušťce 2 mm.

Konstrukce lavice je vyrobena z plochooválných svařovaných ocelových profilů, které jsou povrchově upravené práškovou vypalovanou barvou. Díky tomu jsou velmi odolné proti mechanickému poškrábání a poškození. Nohy školní lavice jsou opatřeny plastovými kluzáky, které chrání podlahu od poničení. Kluzáky je možno zvolit v různém barevném provedení nebo vč. rektifikace pro vyrovnání nerovnosti. Lavice je opatřena háčky pro odložení aktovky.

Odkládací prostor pod deskou je možnost zvolit drátěný odkládací košík nebo změnit variantu na odkládací police z LTD.

Školní výškově pevná žákovská židle POL. Žákovské židle je opatřena ergonomický tvarovaným, lakovaným sedákem a opěrákem z bukové překližky. Konstrukce je vyrobena z plochooválných ohýbaných a svařovaných profilů, které jsou povrchově ošetřeny práškovou vypalovanou barvou, která je odolná proti mechanickému poškození a poškrábání. Pod sedákem jsou plastové krytky určené pro odkládaní židle na lavici, aby nedošlo k poškrábání desky lavice.

polis-pev