Školní sestava DANI - dvoumístná výškově stavitelná

Dvoumístná výškově stavitelná žákovská školní sestava se skládá z dvoumístné výškově stavitelné lavice a dvou výškově stavitelných židlí DANI.

Do měsíce
4 635,00 s DPH
3 830,58 bez DPH
5 150,00 s DPH
-10 %Výškově stavitelná sestava

Pracovní plocha je o rozměrech 1 300 x 500 mm a je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřískové (LTD) desky v dekoru BUK, deska je o tloušťce 18 mm, volitelná tloušťka je 25 mm (zajišťuje vyšší pevnost). Deska je chráněná pevnou plastovou ABS hranou o tloušťce 2 mm.

Konstrukce lavice je vyrobena z plochooválných svařovaných ocelových profilů, které jsou povrchově upravené práškovou vypalovanou barvou. Díky tomu jsou velmi odolné proti mechanickému poškrábání a poškození. Nohy školní lavice jsou opatřeny plastovými kluzáky, které chrání podlahu od poničení. Kluzáky je možno zvolit v různém barevném provedení nebo vč. rektifikace pro vyrovnání nerovnosti. Lavice je opatřena háčky pro odložení aktovky.

Odkládací prostor pod deskou je možnost zvolit drátěné odkládací košíky nebo změnit variantu na odkládací police z LTD.


Školní výškově stavitelná žákovská židle DANI je výškově stavitelná židle pomocí imbusového nářadí. Žákovské židle je opatřena ergonomický tvarovaným, lakovaným sedákem a opěrákem z bukové překližky. Konstrukce je vyrobena z plochooválných ohýbaných a svařovaných profilů, které jsou povrchově ošetřeny práškovou vypalovanou barvou, která je odolná proti mechanickému poškození a poškrábání. Pod sedákem jsou plastové krytky určené pro odkládaní židle na lavici, aby nedošlo k poškrábání desky lavice.

24df62ab61ce6d7f4bf73901fbe2856b