Školní sestava LUCA - dvoumístná výškově pevná

Dvoumístná výškově pevná žákovská školní sestava se skládá z dvoumístné výškově pevné lavice a dvou výškově pevných židlí LUCA. Rozměr pracovní plochy 1 300 x 500 mm.

Do měsíce
4 491,00 s DPH
3 711,57 bez DPH
4 990,00 s DPH
-10 %

Výškově pevná školní sestava

Pracovní plocha je o rozměrech 1 300 x 500 mm a je vyrobena z kvalitní laminované dřevotřískové (LTD) desky v dekoru BUK, deska je o tloušťce 18 mm, volitelná tloušťka je 25 mm (zajišťuje vyšší pevnost). Deska je chráněná pevnou plastovou ABS hranou o tloušťce 2 mm.

Konstrukce lavice je vyrobena z plochooválných svařovaných a ohýbaných ocelových profilů, které jsou povrchově upravené práškovou vypalovanou barvou. Díky tomu jsou velmi odolné proti mechanickému poškrábání a poškození. Nohy školní lavice jsou opatřeny plastovými kluzáky, které chrání podlahu od poničení. Kluzáky je možno zvolit v různém barevném provedení nebo vč. rektifikace pro vyrovnání nerovnosti. Lavice je opatřena háčky pro odložení aktovky.

Odkládací prostor pod deskou je možnost zvolit drátěné odkládací košíky nebo změnit variantu na odkládací police z LTD.

Školní výškově pevná žákovská židle LUCA. Žákovské židle je opatřena ergonomický tvarovaným, lakovaným sedákem a opěrákem z bukové překližky. Konstrukce je vyrobena z plochooválných ohýbaných a svařovaných profilů, které jsou povrchově ošetřeny práškovou vypalovanou barvou, která je odolná proti mechanickému poškození a poškrábání. Pod sedákem jsou plastové krytky určené pro odkládaní židle na lavici, aby nedošlo k poškrábání desky lavice.

luccca